Anahi World Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Anahi trazi dizajnera medju fanovima

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Anahi trazi dizajnera medju fanovima Empty Anahi trazi dizajnera medju fanovima Sre Sep 01 2010, 16:30

Jelena Giovanna :)

Jelena Giovanna :)
Admin
Admin

La unión entre los fans y los artistas a través de las redes sociales sigue mostrando su fortaleza, y ahora es Anahí la que busca entre sus seguidores al mejor diseñador que realice el fondo para su página en Twitter.

Zajednica između fanova i umetnika preko socijalnih mreža pokazuje svoju snagu,a sada je Anahi ta koja među svojim pratiocima traži najboljeg dizajnera koji će napraviti pozadinu za njenu stranicu na Twitter-u.

A través de un mensaje colocado en su página oficial, la ex RBD lanzó la pregunta abierta a todos sus seguidores, que cada vez aumentan más.

Preko jedne poruke na njenoj oficijalnoj stranici,ex RBD lansirala je pitanje otvoreno za sve njene pratioce,kojih je svaki put sve više.

"Quiero cambiar el fondo de mi Twitter, ¿me ayudan? A ver quien me manda el más padre y lo pongo y así voy poniendo los que más me gusten, ¿va?"
“Želim da promenim pozadinu na mom Twitter-u,da li hocete da mi pomognete? Da vidim ko mi pošalje najbolju i stavljam je,i tako ću postavljati one koje mi se najviše sviđaju,može?

Los fans de la intérprete de Me hipnotizas siguen también apoyándola en Orgullosamente Latino, El Premio del Público, pues la cantante es finalista en varias de las categorías, incluyendo la de Solista Latina del Año.

Fanovi izvođačice Me Hipnotizas takođe je podržavaju na Orgullosamente Latino,pevačica je finalista u nekoliko kategorija,uključujući i Solo pevačicu godine.

*AnnBell*

*AnnBell*
Admin
Admin

Supeer ^^

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu